Hakkımızda

Biz Kimiz?

Asya ve Doğu Avrupa’yı içine alan geniş bir coğrafya; zengin filosu, uzman kadrosu, Turquality desteği ve uluslararası deneyimi ile karayolu, demiryolu, denizyolu ve havayolu hizmetleri ve beraberinde müşterilerinin ihtiyaçlarına özel multimodal ve intermodal çözümleri sunmasının yanı sıra depolama, gümrükleme, e-ticaret, e-ihracat ve B2B ve B2C teslimat çözümleri ile hızlı kargo taşımacılığı hizmetlerini de sunmaktadır.  

Nakliye sektörünün içinde uzun yıllar neticesinde edindiğimiz tecrübelerimizi  2000 yılından itibaren Ersel Lojistik (Ersel Şirketler Grubu) olarak müşterilerine, önce dinleyerek ardından kendilerine has çözümler üreterek, ortak akıl ile en doğru, en hızlı şekilde ve sürecin her anında ortaklarına doğru ve zamanında bilgilendirmeyi kendisine ilke edinmiş bir firmayız.

Gelişen dünyada ülkelerin lojistik, gümrük vs. alanlardaki yasal mevzuat değişikliklerini güncel olarak takip edip, iş ortaklarımızı erkenden bilgilendirerek olası aksaklıkları minimum seviyeye indirmek başlıca gayemizdir.

Bugün Ersel Lojistik, 15 Dönümlük arazisi içerisinde yönetim, araç bakım, sevkiyat kontrol merkezi ve park alanı gibi bir çok imkanın olduğu lojistik üstüne sahiptir.Tüm Dünyada geçerli yeterlilik belgelerimiz, öz mal araçlarımız ve tekolojimiz ile ilerlemeye devam ediyoruz.

Kurulduğu ilk günden beri uluslararası firmalara şeffaf, inovatif ve tek merkezden lojistik çözümleri sunma misyonu ile yola çıkan Ersel Lojistik’in vizyonu global pazarda uçtan uca entegre lojistik hizmetleri vermeye devam eden, çevreye duyarlı, markalaşmasını tamamlamış bir Türk firması olmaktır.

+ 3000

Hizmet Bölgesi

+ 53000

Dünya Çapında Teslimat

+ Filo Sayısı

Filo Sayısı

+ 300000

Teslim Edilen Sipariş

Tüm Dünyada geçerli yeterlilik belgelerimiz, öz mal araçlarımız ve teknolojimiz ile ilerlemeye devam ediyoruz.

Üyesi Olunan Kuruluşlar