Gümrük & Depolama

Gümrüklü Depolama

Türkiye’ye ithal edilen ürünlerin ilk durağı gümrükler ve malın boşaltıldığı gümrüklü antrepolardır

İthalatçılar ürünlerini ister kara yolu, deniz yolu isterse de hava yoluyla Türkiye’ye getirsin, ithal edilen ürünler gümrükleme işlemleri bitinceye ve ithalat izinleri çıkıncaya kadar ya da müşteri ithalat vergisini yatırıncaya kadar gümrüklü depolara boşaltılmalıdır.

Uluslararası Taşımacılığın her kanalında çok ciddi operasyonları olan İntercombi, müşterilerine Uluslararası taşımacılıkla entegre çalışan Gümrüklü depolama hizmeti de sunmaktadır.

Gümrüklü Depolama

İntercombi, Halkalı, Ambarlı, Erenköy ve Dilovası gümrüklerine bağlı, 4 adet anlaşmalı olmak üzere, toplamda 25.000 m2’lik gümrüklü depoya sahiptir. Gümrükler tarafından temiz geçmişi ve kaliteli servisleriyle tanınan İntercombi Antrepoları, müşterilerinin ürünlerinin en süratli şekilde antrepoya kabulünü sağlamaktadır. Hepsi yangın tesisatlı, yüksek raflı ve bilgi sistemleri altında yönetilen İntercombi gümrüklü depolarında mal stoklanmasına istinaden katma değerli hizmetler, transit işlemler, gümrükleme hizmetleri ve diğer tamamlayıcı lojistik hizmetler de verilmektedir.

Ersel Lojistik

20 Yıldır Gururla Yollarda

Sektörün içinde çok uzun yıllar tecrübeler edinerek yetişen büyüklerimizin kurmuş olduğu Ersel Lojistik(Ersel Şirketler Grubu) 2000 yılında resmen faliyete başlamıştır.Bu gün Ersel Lojistik, 15 Dönümlük arazisi içerisinde yönetim,araç bakım, sevkiyat kontrol merkezi ve park alanı gibi bir çok imkanın olduğu lojistik üstüne sahiptir.