Yönetim kurulu

Başkanın Mesajı

Ersel Lojistik, ülkemizde lojistik faaliyetlerin ulusal ve uluslararası kalkınmasını ve gelişmesini, çalıştığımız partnerlerimizin tüm beklentilerinin karşılanması için doğru, güncel ve hızlı hizmeti güven ortamında sunmayı KALİTE POLİTİKASI olarak benimsemiştir. Lojistik faaliyetlerimizi yerine getirirkende yasalar çerçevesinde; gelişen hizmet çeşitliliği sunan, müşteri memnuniyeti sağlayan, modern öncü bir işletme olmayı, meslek ahlakını koruyan ve müşterilerimizin isteklerini tespit etmeyi, yeni gelişmelerin müşterilerimize tanıtımını gerçekleştirip, güncel lojistik bilgiler ile ileri seviye destek vermeyi kriter olarak kabul etmekteyiz. Amacımız Ersel Grup olarak; ulusal ve uluslararası müşterilerimize ticari faaliyetlerinde güven içerisinde hizmet vererek ülkemize artı değer kazandırmaktır.

Recep Cebir

Kurucu ve yönetim Kurulu Başkanı Recep Cebir

Ersel Lojistik Grubu

Yönetim Kurulu

Recep Cebir

Yönetim Kurulu Başkanı

Ticaret hayatına 1973 yılında tır şöförlüğü ile atılmıştır. 1992 yılında SS202 nolu motorlu taşıyıcılar kooperatifini kurarak yönetim kurulu başkanlığı görevini üstlenmiştir. 2000 yılında Ersel Lojistiği, 2012 yılında Reha inşaat ve akaryakıt ürünleri ltd. şirketini kuran Cebir, her iki şirketin de yönetim kurulu başkanlığı görevini üstlenerek yönetmeye devam etmektedir.

Erkan Cebir

Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı

1978 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Erkan Cebir, iktisat fakültesini bitirdikten sonra, iş hayatına 2000 yılında Ersel Lojistikte Genel Müdür yardımcısı ve yönetim kurulu üyesi olarak devam etmektedir. Şirketin de Yönetim Kurulu başkan Yardımcılığı görevini üstlenerek yönetmeye devam etmektedir.

Selçuk Cebir

Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı

2001 yılı Halkla İlişkiler Fakultesi, 2013 yılı İktisat Fakultesi ve 2015 yılında da Sosyal Bilimler Yüksek Lisans bölümlerinden mezun olmuştur. 2000 yılında faaliyete giren Ersel Lojistik şirketinin kurucu ortaklarından biri olarak yönetim kurulu başkan vekili görevini üstlenmiştir. Cebir her iki şirketinde yönetim kurulu başkanıdır.