Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı

Ersel Lojistik; Türkiye ve AB ve Türki Cumhuriyetler arasında uluslararası karayolu taşımacılığı hizmeti verir. 2000 yılından bugüne modern araç filosu ile karayolu taşımacılık hizmeti sunan firmamız, lojistik tesisleri ve uluslararası çözüm ortakları ile sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyar.

Teknolojik alt yapıyı çalışmalarımızda aktif şekilde kullanarak zamanında ve güvenli teslimat gerçekleştirmekteyiz. Sizlere en doğru lojistik çözümü sunabilmek için nitelikli bir kadro ile çalışma sağlıyoruz. Sorumlu oldukları görev sahalarında gümrük kanunlarına hakim, bölge dillerini konuşabilen, üstlenmiş olduğumuz misyonun bilincinde olan deneyimli uzman kadromuz ile çalışmaktayız. Karayolu taşımacılık hizmetimiz modern araç filomuz ve lojistik tesislerimiz ile profesyonel şekilde yürütülmektedir..

Adsız tasarım - 2023-05-24T014347.706

Ersel Lojistik

20 Yıldır Gururla Yollarda

Sektörün içinde çok uzun yıllar tecrübeler edinerek yetişen büyüklerimizin kurmuş olduğu Ersel Lojistik(Ersel Şirketler Grubu) 2000 yılında resmen faliyete başlamıştır.Bu gün Ersel Lojistik, 15 Dönümlük arazisi içerisinde yönetim,araç bakım, sevkiyat kontrol merkezi ve park alanı gibi bir çok imkanın olduğu lojistik üstüne sahiptir.