Havayolu Taşımacılığı

Hava Yolu Taşımacılığı

Ersel Lojistik; uluslararası acentelerimiz ile tüm dünyayı kapsayan geniş acente ağı ve önemli havayolu şirketleriyle yapılan anlaşmalarla, 186 ülke ve 700?e yakın lokasyonda müşterisine uluslararası havayolu taşımacılığında en kaliteli hizmeti en uygun maliyete sunmak için çalışmaktadır.

Tüm süreçlerde olduğu gibi havayolu taşımacılığı operasyonlarında da profesyonel ekipler tarafından yönetim sağlanmakta ve her adım önceden titizlikle planlanmaktadır. Ürünleriniz, dünyanın farklı birçok noktasına Ersel Lojistik kalitesi ve hızıyla, ekonomik maliyetlerde ulaştırılır.

Ersel Lojistik Hava yolu Taşımacılığı Ürün Modelleri

Uluslararası havayolu taşımacılığı ile birlikte müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirilen entegre lojistik çözümlerimiz, paketleme, depolama ve dağıtım gibi hizmetlerimizle tam konfor hizmet anlayışını benimsiyor ve sunuyoruz.

Uluslararası havayolu taşımacılığı hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz.

Ersel Lojistik

20 Yıldır Gururla Yollarda

Sektörün içinde çok uzun yıllar tecrübeler edinerek yetişen büyüklerimizin kurmuş olduğu Ersel Lojistik(Ersel Şirketler Grubu) 2000 yılında resmen faliyete başlamıştır.Bu gün Ersel Lojistik, 15 Dönümlük arazisi içerisinde yönetim,araç bakım, sevkiyat kontrol merkezi ve park alanı gibi bir çok imkanın olduğu lojistik üstüne sahiptir.