Niçin Ersel / Ersel Lojistik

30’un üzerinde müşterisi ile 10 yılı aşkın bir zamandır çalışmaktadır. En büyük 30 müşterisi ile ortalama 7, en büyük 10 müşterisi ile ortalama 9 yıldır çalışmaktadır.

Niçin Ersel / Ersel Lojistik

Gelişmiş bilişim teknoloji altyapısına sahiptir. ERSEL Lojistik, hem kendi iç süreçlerini yönetmek, hem de müşterilerinin operasyonlarını daha verimli yürütebilmelerini sağlamak için bir taraftan dünya lideri IT firmaları ile çalışmakta, diğer taraftan kendi ekibi ile geliştirdiği yazılımlarla müşteri taleplerine hızla cevap vermektedir. İş ortakları ile birlikte oluşturduğu tedarik zinciri üzerindeki bilgiyi toplama, akışını yönetme ve analiz etme için en yeni teknoloji ve imkânları araştırmaya devam etmekte, tecrübeli çözüm ekibi ile katma değerli hizmetler sunmaktadır.

Niçin Ersel / Ersel Lojistik

20’den fazla ülkeye uluslararası karayolu taşıması, yurtiçinede bir çok illere dağıtım hizmeti sağlamaktadır.

Niçin Ersel / Ersel Lojistik

Sahip olduğu kalite belgeleri ile hizmet ve süreçlerindeki kaliteyi her zaman korumaktadır.

Niçin Ersel / Ersel Lojistik

Lojistik sektöründe bir ilk olan Emniyetli ve Ekonomik Sürüş Simülatörü’nü geliştirmiş, kendi sürücülerinin yanısıra sektördeki sürücülerin de eğitim almasını sağlamaktadır.

Niçin Ersel / Ersel Lojistik

Çalışan eğitimlerine önem vermektedir.

Niçin Ersel / Ersel Lojistik

Özel seçim kriterlerine göre belirlenen 200 araçlık tedarikçi filosunu yönetmektedir. Tedarikçilerini periyodik olarak değerlendirmektedir.

Ersel Lojistik Değerlerimiz / Farklılıklarımız

Müşteri Memnuniyeti

Yaptığın iş ne olursa olsun en iyisini yap düsturu ile çalıştık hep.Müşterilerimizi iyi anlamak, empati kurmak, zamanında eksiksiz ürün teslimatı yapmak.İnanç ve değerlere sahip çıkmak ve saygılı olmak şartları ile çalıştık.

Geleneksel bakış açımız ve kültürümüz, referanslarımız, işimizin aynasıdır diyerek 20. yılımızı kutluyoruz...

Teknoloji

Zamana ve gelişen teknolojiye uyum sağlamak şart bize göre.Dünyanın neresinde olursak olalım, araç durumları, emanet edilen ürünlerin ve ekibimizin sağlık vb durumlarını anlık olarak gözlemliyoruz.

Sektörümüzde hiç bir firmada olmayan mühendislik ve teknoloji ekibizle kendi teknolojilerimizi üretiyoruz.

Lojistik Merkezimiz

Sadece araçlarınızın olması asla yeterli değildir.Depolama, araçların bakım şartları, yönetim binası, tam ve eksiksiz belgeler,teknolojik alt yapı, sürekli kontrol ve denetleme imkanları ile kendi kendine yetebilen bir işletmeyiz.

15 dönümlük kompleksimizde, ileri sürücülük, yol, iş, çalışma güvenliği gibi eğitimleri yapabiliyoruz.

İletişim Formu