Karayolu Taşımacılığı Uluslararası Lojistik Çözümleri

Ersel Lojistik; Türkiye ve AB ve Türki Cumhuriyetler arasında uluslararası karayolu taşımacılığı hizmeti verir. 2000 yılından bugüne modern araç filosu ile karayolu taşımacılık hizmeti sunan firmamız, lojistik tesisleri ve uluslararası çözüm ortakları ile sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyar.

Teknolojik alt yapıyı çalışmalarımızda aktif şekilde kullanarak zamanında ve güvenli teslimat gerçekleştirmekteyiz. Sizlere en doğru lojistik çözümü sunabilmek için nitelikli bir kadro ile çalışma sağlıyoruz. Sorumlu oldukları görev sahalarında gümrük kanunlarına hakim, bölge dillerini konuşabilen, üstlenmiş olduğumuz misyonun bilincinde olan deneyimli uzman kadromuz ile çalışmaktayız. Karayolu taşımacılık hizmetimiz modern araç filomuz ve lojistik tesislerimiz ile profesyonel şekilde yürütülmektedir..

Karayolu Taşımacılığında Türki Cumhuriyetler Uzmanlığı

Taşıma Garantisi

Yeni araç filomuz ile yüksek teknolojili uydu ve kamera sistemlerimiz ile Türki Cumhuriyetlerde güvenle sevkiyat yapıyoruz

Güvenlik ve Kalite

Güvenlik ve yüksek kalite amaçlı firmamız ve araçlarımız çok noktadan sigortalanmıştır.Kendi gelştirdiğimiz kamera sietmleri ve güvenlik önlerimiz ile taşıdığımız mallar güvendedir.

Bölge Bilgisi

Karayolu taşımacılığında bölge bilgisi olmaz ise olmaz durumdadır.Yol bilgisi, konaklama noktaları,gümrük ve yetkili mercilerdeki irtibatlar bizim farklılıklarımızdır..

Ersel Nakliyat Navlun / Ürün Takibi

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ersel Lojistik Çağrı Merkezi 24/7

Canlı Destek Başlatın

Bizi Tercih Eden Müşterimizin Yorumları