Hakkımızda / Ersel Lojistik

Sektörün içinde çok uzun yıllar tecrübeler edinerek yetişen büyüklerimizin kurmuş olduğu Ersel Lojistik(Ersel Şirketler Grubu) 2000 yılında resmen faliyete başlamıştır.

Bu gün Ersel Lojistik, 15 Dönümlük arazisi içerisinde yönetim,araç bakım, sevkiyat kontrol merkezi ve park alanı gibi bir çok imkanın olduğu lojistik üstüne sahiptir.Tüm Dünyada geçerli yeterlilik belgelerimiz, öz mal araçlarımız ve tekolojimiz ile ilerlemeye devam ediyoruz.

Kurulduğu ilk günden beri uluslararası firmalara şeffaf, inovatif ve tek merkezden lojistik çözümleri sunma misyonu ile yola çıkan ERSELLOJİSTİK'in vizyonu global pazarda uçtan uca entegre lojistik hizmetleri vermeye devam eden, çevreye duyarlı, markalaşmasını tamamlamış bir Türk firması olmaktır.

Asya ve Doğu Avrupa’yı içine alan geniş bir coğrafya; zengin filosu, uzman kadrosu, Turquality deteği ve uluslararası deneyimi ile karayolu, demiryolu, denizyolu ve havayolu hizmetleri ve beraberinde müşterilerinin ihtiyaçlarına özel multimodal ve intermodal çözümleri sunmasının yanı sıra depolama, gümrükleme, e-ticaret, e-ihracat ve B2B ve B2C teslimat çözümleri ile hızlı kargo taşımacılığı hizmetlerini de sunmaktadır.8
Lojistik Merkezi

55 +
Ülke ile Özel Anlaşmalar

1903 +
Öz Mal Araç

50.869
Ton Güvenle Taşınan Yıllık Yük

Ersel Lojistik Değerlerimiz / Farklılıklarımız

Müşteri Memnuniyeti

Yaptığın iş ne olursa olsun en iyisini yap düsturu ile çalıştık hep.Müşterilerimizi iyi anlamak, empati kurmak, zamanında eksiksiz ürün teslimatı yapmak.İnanç ve değerlere sahip çıkmak ve saygılı olmak şartları ile çalıştık.

Geleneksel bakış açımız ve kültürümüz, referanslarımız, işimizin aynasıdır diyerek 20. yılımızı kutluyoruz...

Teknoloji

Zamana ve gelişen teknolojiye uyum sağlamak şart bize göre.Dünyanın neresinde olursak olalım, araç durumları, emanet edilen ürünlerin ve ekibimizin sağlık vb durumlarını anlık olarak gözlemliyoruz.

Sektörümüzde hiç bir firmada olmayan mühendislik ve teknoloji ekibizle kendi teknolojilerimizi üretiyoruz.

Lojistik Merkezimiz

Sadece araçlarınızın olması asla yeterli değildir.Depolama, araçların bakım şartları, yönetim binası, tam ve eksiksiz belgeler,teknolojik alt yapı, sürekli kontrol ve denetleme imkanları ile kendi kendine yetebilen bir işletmeyiz.

15 dönümlük kompleksimizde, ileri sürücülük, yol, iş, çalışma güvenliği gibi eğitimleri yapabiliyoruz.

İletişim Formu