Ersel Lojistik / Deniz Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığı ile anlaşmalı olduğumuz acentelerden biri olan Franco Wago ile dünyanın en önemli limanlarında rekabetçi navlun avantajı ve güvenilir denizyolu taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Güçlü ve geniş acente ağı,

Dünyanın her noktasına liman ve kapı teslimi hizmeti,

Full konteyner (FCL) ve parsiyel (LCL) yükleme olanağı,

Charter hizmetleri,

Transit taşıma

Konsolidasyon

Ersel Lojistik Denizyolu Taşımacılığı Ürün Modelleri

Firmamız denizyolu nakliye hizmeti dahilinde gıda ürünlerinden tekstil ürünlerine, otomotiv sektörüne ait işlevsel malzemelerden beyaz eşya ürünlerine kadar birçok alanda taşımacılık desteği sağlar. Dünya ticaretinde büyük bir öneme sahip olan denizyolu taşımacılığı, daha hızlı ve daha güvenli işlemler gerçekleştirmenizde aktif rol oynar. Uluslararası çözüm ortaklarımızla, sizlere maliyet avantajları sunuyor, ürünlerinizin Ersel Lojistik kalitesi ile belirlediğiniz alana en kolay ve ekonomik şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

Sürekli gelişen dünya ticaretini göz önünde bulundurarak çalışmalarını sürdüren ekibimiz, % 100 müşteri memnuniyetini sabit iş prensibi olarak uygulamaktadır. 2000 yılından bugüne edinmiş olduğumuz tecrübe birikimimiz ile sizlere akıllı lojistik çözümleri sunuyoruz. Uluslararası denizyolu taşımacılığı hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ersel Lojistik Çağrı Merkezi 24/7

Canlı Destek Başlatın